Niezależnie od tego, jak długo trwa Twoja przygoda z domowym sprzętem audio, zdajesz sobie sprawę, że nawet takie detale jak odpowiednio dobrane kable gramofonowe decydują o jakości brzmienia. Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie przewody takich firm jak Cardas Audio czy Pro-Ject.

Przed złożeniem zamówienia sprawdź długość przewodu – to istotne, aby dostosować ją do potrzeb we własnym mieszkaniu. Każdy kabel do gramofonu w tej kategorii wyróżnia się jakością wykonania, która odbiega od standardowych przewodów koncentrycznych. Przemyślany zakup okablowania zapewnia skuteczne tłumienie szumów i pełnie, równe brzmienie.

Trwałość i jakość kabli do gramofonu

Innowacyjne okablowanie jest odporne na rdzewienie i zachowuje elastyczność oraz trwałość przez lata. Stosowanie miedzi beztlenowej jako przewodnika czy pozłacanie 24-karatowym złotem to rozwiązania służące podwyższeniu standardu transferu sygnału.

Ta i pozostałe kategorie w sklepie Atmosfera Dźwięku są wyposażane w asortyment odpowiadający na potrzeby pasjonatów unikatowego brzmienia płyty gramofonowej. Słuchanie 7-, 10- i 12-calowych krążków jest ogromną przyjemnością dla pasjonatów muzyki, którzy inwestują w jakościowy sprzęt i dodatki, takie jak między innymi kable gramofonowe, które oglądasz i możesz zamówić w tym miejscu.

Przewody

Cardas Audio Iridium Phono Cardas Audio Iridium Phono
Producent: Cardas Audio
Cena:

1 099,00 zł

zobacz więcej
Pro-ject Connect it E Phono Pro-ject Connect it E Phono
Producent: Pro-ject
Cena:

180,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl