W poniższej kategorii wyselekcjonowaliśmy soundbary aktywne, które pozwalają cieszyć się z wyjątkowych doznań dźwiękowych w domowym zaciszu. Znajdziesz tu modele wiodących producentów, jak:

  • Klipsch,
  • Polk Audio,
  • Denon,
  • Yamaha.

Poszczególne soundbary klasy premium gwarantują kinowe odczucia przed telewizorem w mieszkaniu. Umożliwiają łączność przez HDMI dostosowane do standardu 4K czy odtwarzanie wymagających plików DSD, FLAC i innych.

Soundbary – dźwięk klasy premium w Twoim mieszkaniu

Ważnym atutem produktów jest ich minimalistyczna estetyka, a także lekkość i wymiary, które ułatwiają ustawienie na meblach lub podwieszenie na ścianie. Klienci doceniają takie udogodnienia jak sterowanie głosowe czy kompatybilność z systemami home assistant.

Soundbar aktywny – w przeciwieństwie do modelu pasywnego – nie potrzebuje dodatkowego, zewnętrznego wzmacniacza, aby emitować dźwięk na najwyższym poziomie. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do uzupełnienia swojego telewizora o wysokiej klasy audio. Oprócz soundbarów w tej kategorii udostępniamy pasujące do nich głośniki gwarantujące efekt surround po podłączeniu. Zapoznaj się ze specyfikacją techniczną oferowanych modeli i porównaj je, biorąc pod uwagę swoje preferencje dotyczące jakości dźwięku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl