Wzmacniacze lampowe, odpowiadają za wzmacnianie sygnałów analogowych, o niewielkiej mocy, które pochodzą ze źródeł dźwiękowych. W tym celu wykorzystują elementy aktywne, którym są lampy elektronowe. Wzmacniacze lampowe, nazywane są również wzmacniaczami zintegrowanymi. Oznacza to, że w ich skład wchodzi przedwzmacniacz i końcówka mocy. Dobre wzmacniacze lampowe umożliwiają uzyskanie mocnego odsłuchu, np. w przypadku posiadania kolumn tubowych. Doskonale sprawdzają się do słuchania muzyki o ciepłym i łagodnym brzmieniu, np. blues, jazz, klasyka.

Dobre wzmacniacze lampowe są nadal pożądane wśród profesjonalnych użytkowników. Ich zastosowanie sprawdza się w profesjonalnych studiach nagraniowych oraz w przypadku wzmacniaczy gitarowych. Są i tacy entuzjaści, którzy dużo bardziej wolą zastosowanie tego rodzaju wzmacniaczy, ponieważ w ich opinii dają o wiele bardziej ciepły i naturalny dźwięk.

Atmosfera dźwięku, oferuje wzmacniacze lampowe od profesjonalnych producentów. Powstają za pomocą nowoczesnych technologii, a dodatkowo są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na jakiekolwiek pytania, związane z dokonaniem najlepszego wyboru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl