Filtry

Amplitunery śmiało możemy określić wszechstronnym urządzeniem, które pozwala uzyskać zarówno doskonałą jakość dźwięku, jak i perfekcyjny obraz. Dzielą się na dwie grupy: amplitunery dwukanałowe, które wykorzystywane są do budowania profesjonalnego systemu stereofonicznego oraz wielokanałowe, występujące jako amplitunery kina domowego. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala uzyskać dźwięk i obraz niczym w prawdziwym kinie.

Większość amplitunerów wyposażona jest w przedwzmacniacz, końcówkę mocy oraz tuner radiowy FM. Niemniej jednak występują również takie rodzaje, które same obsługują funkcje sieciowe, pozwalając tym samym na dostęp do muzyki bez ograniczeń. Co więcej, amplitunery z funkcją sieciową mogą być sterowane za pomocą telefonu, podłączonego do sieci. Warto wiedzieć, że obecnie wiele amplitunerów zostaje wyposażonych w funkcję łączności bezprzewodowej Bluetooth.

Jako profesjonaliści w branży, oferujemy amplitunery największych firm. W naszej ofercie znajdziecie sprzęt marki Denon, Onkyo i Yamaha. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, a w przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl