Samo słowo hybryda, oznacza połączenie dwóch różnych gatunków, a w przypadku urządzenia- dwóch różnych technik. Mając do czynienia ze wzmacniaczami hybrydowymi, mówimy o połączeniu lamp z tranzystorami, czyli dwóch światów, które z reguły występują w opozycji do siebie. Wzmacniacze hybrydowe audio, wykorzystują lampy w przedwzmacniaczu. Co więcej, posiłkują się również tranzystorami w końcówce mocy. Dzięki temu, mamy możliwość uzyskania częściowo lampowego charakteru brzmienia. Ponadto, takie połączenie gwarantuje dużą moc, która płynie z tranzystorów.

Wzmacniacze hybrydowe audio, to niezbyt popularne rozwiązanie na rynku. Ich użycie, pozwala jednak uzyskać bardzo przyjemne dla uszu brzmienie, które idealnie łączy się z szybkością i rezerwą mocy. Wzmacniacze hybrydowe audio, posiadają dobrą wydajność prądową, a do tego generują mniejsze straty cieplne.

Atmosfera Dźwięku, posiada w sprzedaży bardzo profesjonalne wzmacniacze hybrydowe audio. Gwarantujemy sprzęt na miarę współczesnego rynku, dopasowany jednocześnie do faktycznych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Dla naszych klientów oferujemy dobrze przemyślane rozwiązania, zawierające także wyjątkową funkcjonalność, design i cenę.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl