Przetwornik cyfrowo-analogowy, to obecnie jeden z niezbędników, jeśli chodzi o systemy audio. Ich zadaniem jest przede wszystkim konwersja sygnału z cyfrowego na analogowy. Zainteresowanie przetwornikami, wzrosło diametralnie w momencie rozpowszechniania się komputerów. Przetwornik cyfrowo-analogowy, stanowi jeden z najprostszych i zarazem najwygodniejszych sposobów na skuteczne odtwarzanie plików cyfrowych, uprzednio nagranych na przykład z płyt CD.

Wzrost zainteresowania tego rodzaju urządzeniami sprawił, że przetworniki DAC audio występują na rynku w postaci wielu różnorodnych modeli. Posiadają zróżnicowane parametry, dzięki czemu z łatwością dopasowują się do pozostałego sprzętu. Nasza Atmosfera Dźwięku, oferuje przetworniki DAC audio kilku producentów. Posiadają odmienne parametry i funkcje, a jednocześnie są niesamowicie profesjonalnym sprzętem. Różnią się także pod względem cen, co pozwoliło jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz, w naszym sklepie znajdziesz ten najbardziej dopasowany model, który zapewni Ci szerokie spektrum modyfikacji brzmienia.

Przetworniki DAC

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl