Jack

Oferowane w tej kategorii kable mini jack mają bardzo szerokie zastosowanie, które obejmuje podłączanie sprzętu audio, jak głośniki czy słuchawki. Najpopularniejszą wersją jest przewód o długości 3,5 mm, z powodzeniem wykorzystywany m.in. w urządzeniach mobilnych, komputerach stacjonarnych czy laptopach. Kabel mini jack pozwala na przesyłanie analogowego dźwięku pomiędzy urządzeniami i składa się z przewodu o różnej długości oraz wtyczki w formie bolca wyposażonego tuleję, pierścienie, styki i nosek.

Kabel mini jack znajduje zastosowanie zarówno z myślą o słuchaniu, jak i emitowaniu dźwięku, dlatego korzystają z niego muzycy, np. w celu podłączenia instrumentów do sprzętu nagłaśniającego. W naszym sklepie zamówisz ten uniwersalny i wszechstronny przewód w różnego rodzaju wersjach, co ułatwia prawidłowe dobranie produktu pod kątem indywidualnych potrzeb, wymagań i możliwości.

Przewód mini jack stosuje się m.in. w:

  • komputerach,
  • telewizorach,
  • konsolach do gier,
  • telefonach komórkowych i smartfonach,
  • głośnikach,
  • radiach samochodowych.

Koszt zakupu kabla mini jack jest niewielki niezależnie od tego, czy chodzi o wersję 3,5 mm, czy jakąkolwiek inną. Tymczasem przewód ten można uznać za niezbędny wszędzie tam, gdzie korzysta się z urządzeń emitujących analogowy dźwięk audio. Trwałość i prostota użytkowania oferowanych kabli to ważne aspekty, które zachęcają do składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Wybierz jeden z przewodów i kup już dzisiaj!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl