W tej kategorii oferujemy kabel koaksjalny w różnych wersjach, które mają odmienną długość i konstrukcję. Dostępne w atrakcyjnych cenach przewody pozwalają na cyfrowy transfer dźwięku audio pomiędzy urządzeniami. Transmisja odbywa się za pośrednictwem kabla koncentrycznego, w związku z czym przesyłane dane mają postać elektryczną. Oferowane produkty są zbudowane z przewodnika, izolacji, ekranu i wtyków RCA.

Zastosowanie kabli coaxial audio pozwala na sprawne zapewnienie przesyłu sygnału zarówno cyfrowo, jak i analogowo, co decyduje o ich uniwersalności i wszechstronności użycia. Z przewodu koaksjalnego warto korzystać w szczególności w przypadku, gdy transmisja dźwięku odbywa się na niedużych odległościach, które nie przekraczają 2-3 m. W tych warunkach kabel coaxial gwarantuje optymalne parametry transmisji.

Kabel koaksjalny zapewnia:

  • transmisję cyfrową dźwięku audio,
  • bardzo dobre właściwości emisji sygnału na krótkich odległościach (do 2-3 m),
  • obsługę danych również w formacie analogowym.

W naszej ofercie znajdują się wyroby najlepszych producentów, którzy zapewniają wysoką jakość wykonania i zastosowanych materiałów. Szeroki przedział cenowy i różnorodność kabli koaksjalnych pozwala na precyzyjne dobranie modelu spełniającego ściśle określone wymagania. Wybierz jeden z dostępnych przewodów i złóż zamówienie już dzisiaj, mając pewność korzystnych cen, profesjonalnej obsługi i krótkiego czasu dostarczenia przesyłki pod wskazany adres.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl