Filtry

Optyczne

Jeżeli zamierzasz przesyłać dźwięk w technologii cyfrowej, niezbędny będzie odpowiedni kabel audio, np. optyczny. W niniejszej kategorii zgromadziliśmy właśnie takie modele, oferując je w kilku różnych wersjach. To zdecydowanie lepszy wybór niż standardowe przewody obsługujące wyłącznie dane analogiczne. Jeśli chcesz zagwarantować sobie wysoką jakość dźwięku, polecamy kable optyczne dostępne w naszym sklepie internetowym.

Do cyfrowej transmisji sygnału audio kabel optyczny wykorzystuje impulsy światła czerwonego, co przekłada się czystość i bardzo dobre parametry emitowanego dźwięku. Posługując się nim do podłączenia kina domowego, konsoli do gier czy odtwarzacza, można sobie zapewnić znacznie lepsze wrażenia dźwiękowe niż w przypadku standardowych przewodów. Prostota obsługi umożliwia zaś intuicyjne, bardzo łatwe podłączenie.

Kabel cyfrowy gwarantuje:

  • czystość i wysoką jakość emitowanego dźwięku,
  • przesył sygnału audio za pomocą technologii czerwonego światła,
  • szybkość i łatwość podłączenia do różnego rodzaju urządzeń.

Tym, co wyróżnia optyczne kable audio, jest brak utraty jakości dźwięku podczas transmisji. Oznacza to, że cechuje się on identycznymi parametrami zarówno na początku, jak i na końcu przesyłu, co daje pewność doskonałych właściwości brzmienia. Dzięki temu oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy granie na konsoli gwarantuje pełniejsze wrażenia i jeszcze większe emocje. Jeśli więc zależy Ci na jak najlepszym dźwięku, zamów jeden z dostępnych w tej kategorii kabli optycznych audio i ciesz się z oczekiwanych efektów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl