Porównaj kable HDMI dostępne w tej kategorii sklepu internetowego Atmosfera Dźwięku i wybierz wariant zapewniający najlepszą jakość przesyłanego obrazu i dźwięku. Mając na uwadze sprecyzowane i wysokie oczekiwania klientów, selekcjonujemy najciekawsze modele czołowych i sprawdzonych producentów: Eagle Cable, QED czy WireWorld.

Długi kabel HDMI jest niezbędny w przypadku współczesnych konsol do gier, projektorów, dekoderów telewizyjnych czy nowoczesnych odtwarzaczy i komputerów. Oferowane przewody są dostosowane m.in. do standardu Ultra HD – 4K, czyli rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Kable z naszego sklepu mają nawet do kilkunastu metrów długości, dzięki czemu doskonale sprawdzają się nie tylko w domowych, ale również komercyjnych zastosowaniach.

Podczas wyboru kabli HDMI weź pod uwagę najważniejsze parametry, m.in.:

  • rozdzielczość,
  • specyfikację HDMI,
  • szybkość transmisji,
  • ekranowanie,
  • dodatkową funkcjonalność,
  • długość.

Wiodący producenci zwracają uwagę na każdy szczegół wykonania, np. materiał izolacji i przewodnika czy kolorystykę. Na jakość przenoszonego dźwięku i ekranu wpływają takie detale produktu jak pozłacane wtyki czy przewodniki z miedzi beztlenowej. Przed złożeniem zamówienia warto się upewnić, że wybrany wariant odpowiada na potrzeby związane z posiadanym sprzętem, np. elementami kina domowego czy telewizorem. Zaawansowane technologie, estetyczny wygląd i trwałe wykonanie są najważniejszymi zaletami długich, najlepszych kabli HDMI z naszego sklepu internetowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl