Na rynku występuje ogromna ilość różnorodnych wzmacniaczy. Każdy z nich charakteryzuje się swoimi indywidualnymi cechami, które czynią go wyjątkowym. Wspólną zaletą tych wszystkich sprzętów jest niewątpliwie poprawa jakości brzmienia, które będzie wydobywać się z podłączonych kolumn głośnikowych.

Wzmacniacze stereo odpowiadają za wzmacnianie sygnałów analogowych lub cyfrowych o dość niewielkiej mocy, które najczęściej pochodzą z drobnego sprzętu typu DVD, odtwarzacz CD, z komputerów lub innych dekoderów. Jeśli ktoś wie, czego dokładnie oczekuje i na czym najbardziej mu zależy, to wzmacniacze audio są sprawą prostą, mimo bogatej oferty rynkowej.

Różnorodność wzmacniaczy, dostępnych na rynku sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ich coraz większa funkcjonalność, pozwala na dużo bardziej nowoczesne zastosowanie niż jeszcze kilkanaście lat wcześniej. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście różnych wzmacniaczy, od najbardziej popularnych producentów. Gwarantujemy, że każdy z nich, to sprzęt najwyższej klasy, który z pewnością będzie doskonałym rozwiązaniem na lata. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. 

Sprzęt Stereo - Wzmacniacze, amplitunery

Argon Audio SA-1 Argon Audio SA-1
Producent: Argon Audio
Cena: 1 590,00 zł
Atoll IN100 Signature Atoll IN100 Signature
Producent: Atoll
Cena: 4 990,00 zł
Atoll IN200 Signature Atoll IN200 Signature
Producent: Atoll
Cena: 7 490,00 zł
Atoll IN50 Signature Atoll IN50 Signature
Producent: Atoll
Cena: 3 690,00 zł
Atoll IN80 Signature Atoll IN80 Signature
Producent: Atoll
Cena: 4 290,00 zł
Audiolab 6000A Audiolab 6000A
Producent: Audiolab
Cena: 3 399,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl