Głośniki zewnętrzne, to najczęściej niewielkie urządzenia, które idealnie sprawdzają się do montażu poza budynkiem, np. w ogrodzie czy na tarasie. Aby doskonale pełniły swą rolę, bardzo często wzbogacone są o funkcję wodoodporności, dzięki czemu mogą być używane, niezależnie od aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Głośniki zewnętrzne są odporne na wilgoć, wodę, silny wiatr. Ich niebywałą zaletą jest łatwość montażu, co pozwala na odbiór muzyki wszędzie tam, gdzie do tej pory nie do końca było to możliwe. Co więcej, możliwość przeprowadzenia bezpośredniego montażu ściennego, automatycznie przekłada się na duże możliwości instalacyjne.

Głośniki zewnętrzne, mogą być umieszczane również w dolnych częściach określonej przestrzeni, nie powodując tym samym zakłóceń w aranżacji. Nie rzucają się w oczy, co jest ich dodatkowym atutem.

Głośniki zewnętrzne, dostępne w naszej ofercie, pochodzą od sprawdzonych producentów. Oferujemy sprzęt marki Cambridge Audio, Monitor Audio, Klipsch i Polk Audio. Każdy z nich, wykonany jest z doskonałych materiałów, dlatego głośniki nie ulegają procesowi korozji. Ich wysoka jakość sprawia, że gwarantują doskonałą jakość brzmienia dźwięku, a dodatkowo są niezawodne, niezależnie od rodzaju transmisji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl