Brzmienie płyty gramofonowej nie zależy wyłącznie od jakości jej tłoczenia czy samego gramofonu albo przedwzmacniacza. Istotnym elementem tworzącym system audio są wkładki gramofonowe zawierające igły wykonane z materiałów w rodzaju polerowanych diamentów. W sklepie internetowym Atmosfera Dźwięku zamówisz modele takich firm jak Rega czy Nagaoka. Począwszy od budżetowych wariantów za około kilkaset, kończąc na audiofilskich modelach za kilka tysięcy złotych – dbamy o to, żeby każda oferowana wkładka do gramofonu cechowała się korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Wkładki do gramofonów – zadbaj o wysoką jakość dźwięku

Potrzebujesz nowej wkładki do gramofonów zarówno po zniszczeniu starej igły, jak i wówczas, gdy chcesz w odczuwalnym stopniu podnieść standard odtwarzania dźwięku. Przed złożeniem zamówienia sprawdź takie parametry jak:

  • nacisk,
  • impedancja wejściowa i wyjściowa,
  • nominalne napięcie wyjściowe,
  • balans kanału.

Ważne są również informacje dotyczące wagi elementu i materiałów, z których jest wykonany. Sprawdź też, do których urządzeń pasuje wkładka gramofonowa. Poprzez zakupy w naszym sklepie odkryjesz świat audio w najwyższej, audiofilskiej jakości, doceniając wszystkie brzmieniowe niuanse, które słyszy się dopiero dzięki korzystaniu z urządzeń i podzespołów klasy premium.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl