Soundbary, to urządzenia, które perfekcyjnie stymulują przekazywany dźwięk, otaczając słuchaczy przestrzennym brzmieniem. Rozwój technologiczny sprawił, że soundbary są wyposażone w funkcje i rozwiązania techniczne, które do tej pory były stosowane zazwyczaj w amplitunerach AV. Co więcej, aktualne soundbary umożliwiają uzyskanie namiastki kina domowego, przy użyciu jednego urządzenia. Ten sprzęt wybierają najczęściej Ci, którzy mają ograniczoną przestrzeń i nie mogą pozwolić sobie na zakup dużego kina domowego.

Soundbary, to nic innego, jak listwa z wbudowanymi głośnikami, umieszczana pod telewizorem lub przymocowana do ściany. Na rynku występuje wiele modeli, które różnią się od siebie pod względem szerokości i ilości głośników w środku. Te najprostsze przyjmują postać listwy, która posiada szerokość kilkudziesięciu centymetrów.

Nowoczesną odmianą soundbarów są projektory dźwięku i speakerbary, które cechują się dużo wyższą jakością dźwięku. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór soundbarów aktywnych i pasywnych, które pochodzą od doskonałych producentów. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie Atmosfera Dźwięku. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl