Jeśli interesują Cię wysokiej jakości soundbary pasywne, nie musisz szukać dalej – w tej kategorii sklepu internetowego Atmosfera Dźwięku znajdziesz wyselekcjonowane modele wiodących firm w branży, między innymi Monitor Audio i Klipsch. Ich estetyka nie pozostawia wątpliwości, że zamawiasz produkt klasy premium – zdecydowanie warty swojej ceny, biorąc pod uwagę takie parametry techniczne jak czułość, moc maksymalna czy pasmo przenoszenia.

Soundbar pasywny – niezawodny element systemu audio

Należy podkreślić, że każdy soundbar pasywny (w przeciwieństwie do aktywnego) jest przeznaczony do współpracy z zewnętrznym subwooferem, dlatego produkty, które przeglądasz w tej kategorii, stanowią doskonałe uzupełnienie domowego systemu audio. Niezależnie od tego, czy chcesz czerpać maksimum przyjemności z odtwarzania koncertów w standardzie Blu-ray, czy spędzasz całe godziny, korzystając ze streamingu Hi-Fi i na przemian słuchasz muzyki z różnych źródeł, od smartfona po gramofon, przy Twoim telewizorze jest miejsce na soundbar – element kina domowego.

Zwróć uwagę, że wymiary poszczególnych modeli są dostosowane zarówno do ustawienia na szafce RTV czy komodzie, jak i podwieszenia na ścianie. Lekkie, trwałe i stylowe urządzenia Monitor Audio czy Klipsch to doskonały wybór.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl