Kolumny aktywne, stosowane są jako sprzęt przenośny lub nagłośnienie domu. Wykorzystywane są jako alternatywa dla klasycznych, pasywnych zestawów stereo. Kolumny aktywne mogą być używane w połączeniu z komputerem, telewizorem lub kinem domowym. Cechują się przede wszystkim innym systemem przenoszenia dźwięku, za który odpowiada obecność zwrotnicy aktywnej. Nowoczesne kolumny aktywne znajdują swoje zastosowanie zarówno jako przenośny sprzęt estradowy, ale mogą posłużyć również jako nagłośnienie do przydomowego ogrodu.

Dobre kolumny aktywne do domu, nie wymagają stosowania zewnętrznego wzmacniacza. Pozyskiwany sygnał, automatycznie przechodzi do zwrotnicy, po czym wzmocniony kilkoma wzmacniaczami, idzie automatycznie w kierunku głośników. To właśnie różnorodne etapy przechodzenia dźwięku i bardziej rozbudowana konstrukcja, odróżniają ten rodzaj kolumn od kolumn pasywnych.

Jeśli szukasz ciekawych kolumn do 2000zł, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy profesjonalny sprzęt bardzo wysokiej jakości. Każdy z nich wyróżnia się swoim indywidualnym stylem oraz posiada bardzo oryginalne brzmienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolumn.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl