Zhuhai  Spark Electronic Equipment Co., LTD została powołana  w 1993 r. w ramach inwestycji AVIC ZHUHAI INTERNATIONAL CO., Ltd w Chinach dla projektowania i produkcji profesjonalnego sprzętu audio HI-FI. Jest to spółka zależna China National Aero-Technology Imp.Corporation (CATIC) ,którą  założono w 1981 roku.

Wraz z rozwojem przez ponad dziesięć lat Zhuhai Spark  Electronic Equipment Co., LTD stał się jednym z najbardziej znanych przedsiębiorstw dźwięku w  przemyśle audio na świecie i jego marki własne takie jak Cayin/Spark również stały się jednymi  z najbardziej rozpoznawalnych marek dźwięku na świecie . Produkty  najwyższej jakości zostały dystrybuowane do ponad 20 krajów w Europie, Ameryce Północnej, Azji. Produkty Cayin brały udział w wystawach w Tokio, Londynie, Mediolanie, Frankfurcie, Kopenhadze, Atenach, Hong Kongu i Tajpej.

Misją koncernu jest produkcja szerokiej gamy wysokiej jakości urządzeń, takich jak półprzewodnikowe wzmacniacze stereo , odtwarzacze CD, tunery, wzmacniacze lampowe , przetworniki DAC. Produkty Cayin to przede wszystkim jedna z najlepszych relacji stosunku ceny do jakości w świecie audio. Wynik ten jest możliwy dzięki synergii całego zespołu inżynierów popartego wiedzą i doświadczeniem, wraz z wysokim poziomem rozwoju i zaawansowania technologicznego.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl